Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz lesz a beilleszkedés?...

Nehéz lesz a beilleszkedés? Most megyek középsuliba!

Figyelt kérdés
Egyedül leszek fiú az osztályban, és kb 20-25 lány lesz! Nehéz lesz beilleszkedni?
2011. aug. 27. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Egyedül leszel fiú??? Az hogyan???

Szerintem a lehető legjobban jártál így, nem lesz rivalizálás.

2011. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hú, szegény. De hátha vannak jó fej lányok. Ebben a korban már szoktak fiú-lány barátságok lenni. :) Ha meg nem sikerülne, akkor ot vannak az évfolyamtársak, tagozattársak, szakkörökről ismert személyek... :D
2011. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 reptoid tudós 2 ***** válasza:
57%
Így kezdődik egy gangbang...
2011. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Király életed lesz. A csajok versengeni fognak érted. Csak arra vigyázz, mindig legyél velük korrekt, és megbízható.

Ha rám hallgatsz, először csak figyelj. Csendben. Ők fognak feléd nyitni. De addigra te már ismerni fogod őket.

Azt figyeld, hogyan viselkednek - egymással. 4. év végére akár tanulmányt is írhatsz a nőkből.

Sok szerencsét, el ne szúrd.

2011. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem középiskolában 9.-ben a 33 emberből 1 darab fiú volt aztán annyira beilleszkedett a lányok közé hogy már szinte ő is lányként viselkedett,a háta mögött mindenki azt hitte hogy meleg mire 12. év végén összejött az egyik osztálytársammal.

Szerintem figyelj arra hogy nehogy te is így járj mint ő,legyél jóban a lányokkal de azért ne vidd túlzásba. Ráadásul ott lesznek az évfolyamtársaid,szerintem onnan szerezhetsz majd haverokat.

2011. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Remélem hogy jó lesz! De szerintem megbízhatnak bennem, vicces, kedves vagyok a saját szememben:DD (általános suliba mindig röhögtettem a csajokat :D ) Ha kíváncsiak vagytok akkor elmondom hogy, szőke hajú és kék szemű srác vagyok!
2011. aug. 27. 20:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Te mázlista. Egyik előttem írónak igaza volt, versengeni fognak érted a csajok.
2011. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Biztos hogy versengeni fognak értem?:D
2011. aug. 27. 21:57
 9/17 anonim válasza:
minden rajtad mulik:D
2011. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ki fognak csinálni,halálra szívatnak majd és mindenki rajtad röhög...ja és nem fog utánad bomlani mindegyik,erről ne is álmodj:D attól meg h szőke vagy és kékszemű,még lehetsz bűnronda,ettől nem ájul el senki,főleg itt neten:D
2011. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!