Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelezővé teheti egy középisk...

Kötelezővé teheti egy középiskola a gólyatáborát?

Figyelt kérdés
Alapjáraton persze nem lenne semmi bajom vele csak enyhén szólva drága. 9-es lesz most a lányom és csak a tankönyvei 27ezer forint ráadásul kötelezővé van téve egy 2napos 15ezer forintos kirándulás is. Nem tudom elhinni, hogy ekkora összeget szerintük ilyen könnyű kifizetni?
2011. aug. 29. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A tanárok más világon élnek. Ők könnyen vannak állami fizu meg minden. Elvileg nem tehetik kötelezővé a 15 ezer ft-s kirándulást. Meg kell velük beszélni hogy ezt ők hogy gondolják így most sec pec nincs annyid de majd egyszer kifizeted. Ha azt kérdik ezt hogy gondolod hogy majd kifizeted te is kérdezz rá hogy hogy gondolják hogy most te vagy a nemzeti bank vagy hitelt veszel fel rá vagy mi? Ennyi.
2011. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom , hogy semmilyen fizetős iskolai programot tehát : kirándulás,tábor , nem tehetnek kötelezővé.
2011. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!