Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fent van ME oldalán 2 órarend....

Fent van ME oldalán 2 órarend. Holnap lesz a tárgyfelvétel. Hogy tudnám előtte összerakni nagyjából magamnak az órákat? Hogy holnap le ne maradjak azokról az órákról, amiket választani szeretnék?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó Szerencsét!


Miskolci gépész hallgató vagyok. Ha leírod, hogy melyik kar (BTK, GTK, BBZI), melyik szak, hanyad év (gondolom elsős vagy), akkor talán még segítek is neked egy kicsit =).

2011. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
GTK-gazdálkodási és menedzsment. :) elsős,igen :)
2011. aug. 30. 00:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel, nem vagyok gazdász, kissé nehézkes, hogy melyik órarendeket nézzem, de tippelek: GT1G1 és GT1G2?
2011. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ahaa.
2011. aug. 30. 00:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Így legyem ötösöm a lottón! :D


Ahogy elnézem, hát, nagyon nem tudsz mocorogni. A két órarend között leheletnyi a különbség. A helyedben viszont ezt tenném:


Kedden 12-14 között van olyan óra, hogy Gazdaságinformatika gyakorlat (GT1G1 órarend). Ezt onnan elpakolnám csütörtök reggel 8-10-ig, mert akkor is van Gazdaságinformatika gyakorlat (GT1G2 órarend). Teljesen mindegy, melyikre jársz be, a lényeg, hogy ott legyél! Nos, így van két lyukasórád kedden, 12-14 között. Ide szépen felveszed a tesit :D. Ami órarendbe van kiírva, péntek reggel 8-10 között, azzal ne törődj, ki kell írniuk valahová. Első héten elmész a sportcsarnokba, lesz ott egy csomó füzet, sportáganként (tenisz, ping pong, aerobic, tollas, foci, kosár, kondi, úszás, stb, stb) és az időpontok, mi mikor van. Keresel olyan sportágat és időpontot, ami ide belepasszol :D. Vagy más helyre, pl csütörtök 12-14 közé. Tanuld meg: az egyetemistáknak a péntek szent és sérthetetlen! :D Így ha sikerül ezt megcsinálnod, üres lesz a pénteked.


Kedden 17-19 között van Vállalatgazdaságtan gyakorlati órád (GT1G1 órarend) /nekem is volt ilyen órám =)/, elég szerencsétlen időpontban van, kapásból eltenném máshová innen. Viszont a párja, a GT1G2-es Vállalatgazdaságtan gyakorlati óra csütörtök ömmm izé, ott nagy kavarodás van, szerintem az 18-20 között lenne. Mert akkor a G2-es tankörnek angol/német mikroökonómiáról lépnie kell a második óráról... Szóval szerintem az 18-20 között lenne. Így inkább hagyd ott kedd este 17-19 között, így csütörtökön már 18-kor végzel.


Egyébként jó tanáraid lesznek, legalábbis ha azok fogják tartani, akik ki vannak írva, bírni fogod őket =). Deák Csabára és Berényi Lacira gondolok. Hatalmas figurák :D. Tartottak nekem is órát. Lukács Edit is rendes, bár unalmas az előadása :D. Vállgazd gyakot nekem már nem tudom milyen Csilla tartotta, jó fej volt ő is :D.


Elsősöknek felveszik központilag gépész karon. Nézd meg neptunon. Ha felvették, ne aggódj, nézegesd meg, lehet-e mocorogni a leírt gyakokkal. (Van-e hely még a másikon). Aztán mivel ki van írva neptunban az időpont a felvett tárgyaknál, tudod, melyik órarend vonatkozik rád, így tudod, mit kell otthagynod és mit áttenned.


Nem tudom, mennyire érhető amit írtam, ha nem tiszta valami, szólj.

2011. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a részletes kifejtést :)
2011. aug. 30. 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, nincs mit :).
2011. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!