Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy fogok így biológiát...

Hogy fogok így biológiát tanulni? Ezt jól kitalálták!

Figyelt kérdés
Hatosztályos gimnáziumba járok. Most fogom kezdeni a kilencediket. A két év alatt egy gimnáziumi biológia tankönyv nagyrészét megtanultuk, így a vírusoktól a gerincesekig vannak ismereteim. Kémiát viszont csak nyolcadikban kezdtünk el tanulni, a hetedikes tananyagot, de annak se jutottunk a végére. Most 11. évfolyamnak való bioszkönyvet kaptam, amiből szinte csak a kötőszavakat értem, mert ugye nincs elég kémiai ismeretem. Ez a könyv a sejtek alkotóelemeivel kezdi, és nem lehet érteni belőle semmit. A kémiaórák pedig szerintem nem lesznek elegek, hogy megtanuljuk ezeket a kifejezéseket a biosszal párhuzamosan. Most akkor hogy fogok bioszt tanulni? az órák fele a szavak magyarázatára fog elmenni?
2011. aug. 31. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A tanárod, tanárnődnek kéne vázolnod ezt a problémát, vagy akár mindkét érintett tanárral beszélni, hogy kicsit hangolják össze az óráikat... Persze ez nem a te feladatod, de ha már ők nem oldották meg, hátha neked sikerül.
2011. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!