Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én érzem úgy hogy az...

Csak én érzem úgy hogy az idei tanév valami borzasztó lesz?

Figyelt kérdés
Egy 11.-es srác.
2011. szept. 1. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit én is ezt érzem, szintén 11.-es vagyok. A tanárok és a diákok szerint is meg fogunk halni, annyit kell majd tanulni. Viszont a társaság jó lesz, úgyhogy annyira nem lehet rossz. :)

16/L

2011. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez személytől függ. Ha hülye vagy egy erősebb iskolában akkor lehet belehalsz :D de ha szintednek megfelelő iskolában vagy és még tanulsz is (no nem sokat) akkor nem lesz gáz... a 11. osztály semmiben sem másabb mint az előző 10.
2011. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 12-es vok és nekünk a tanulás mellett készülni kell szalagavatóra, a gólyáknak ki kell találni egy műsort melyben felavatjuk őket, a továbbtanulás na és az érettségi :P.... borzasztóó


Egyébként tavaly pontosan ugyanezt mondták nekünk is (11. osztályos voltam én is), de csak Karácsony előtt és év végén kellett tanulni éjjel-nappal (nem azért, mert jobb jegyet akartam, csak az összes tanár - tuti megbeszélték :)- egy időben íratatta a tz dogákat... az borzalmas volt). De a 11. év annyival volt másabb a 10.-től, h plusz heti 8 óránk volt ( 4 marketing, 3 gazd. ism. és 1 közgáz), jahh és az emelt tantárgyak, de túléltem :)

Kívánom neked is, h éld túl a tanévet! :)

2011. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most épp nem a tanulásról beszélek, mert azzal nincs gond. Csak hogy így már rohadtul nincs kedvem hozzá.
2011. szept. 1. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinted nekem van?? Már megutáltam a tanárokat, de csak azért is megcsinálom az utolsó évemet is abban a suliban :)
2011. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!