Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Földrajz érettségin az atlasz...

Földrajz érettségin az atlasz használható irásbelin és szóbelin is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
kivéve vaktérképes részeknél, de többinél szerintem igen.(nem tuti, mert földrajz helyett infót választottam)
2011. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Atlaszt írásbelin csak egy adott résznél tudod használni, tehát nem a topográfiánál hanem utána ami következik. Szóbelin természetesen használhatod, és persze a tanár még adhat hozzá más segéd eszközt is ez tétel függő. Ne izgulj előtte mindent elmondanak.
2011. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én földrajzból érettségiztem, és a vaktérképes részt leszámítva, ami az írásbeli első, és kisebbik felét teszi ki (ha jól emlékszem 1/4-ét) végig használhattunk atlaszt.

Szóbelire ugyanez vonatkozik, ott már a tételed kidolgozásában is segítségül veheted az atlaszt, magánál a feleletnél pedig használnod is kell, végig mutogatni amiről épp beszélsz.


(Ez a középszintre vonatkozik, mert ha jól tudom, emelten egyáltalán nem lehet atlaszt használni. Ha mégsem így van, javítsatok ki.)

2011. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!