Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért szúrhatnak így ki...

Miért szúrhatnak így ki velem, hogy azt mondják, hogy választanom kell német és olasz között? = (

Figyelt kérdés
Felvettem mindkettőt emeltre, és közölték velem órarendosztáskor, hogy mivel én vagyok az egyedüli aki felvette, és örülnek, hogy meg tudták csinálni az órarendet, ezért egy ember miatt nem fogják úgy intézni, hogy ne egy időben legyen. Magyarul nem járhatok, és közölték, hogy választanom kell. Miért csinálják ezt velem? : (
2011. szept. 3. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Lazíts tesó. Két nyelvet emelten? Szerintem elég a német is, főleg ha Ausztria közelében laksz.
2011. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én mindkettőt szeretném. Engem CSAK a nyelvek érdekelnek..
2011. szept. 3. 23:56
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Egyszerű a helyzet, a németet kell választani.
2011. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd fel az egyiket, pl német, és keress egy jó tanfolyamot, ahol olaszt tanítanak, meg van oldva. Igaz az pénzbe kerül, de ha nagyon szeretnéd, akkor szerintem megengedhtő, már ha van rá keret. Csak ezt tudom javasolni.
2011. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A németet válaszd, aztán vmi olasz tanfolyamot keress, amit bírsz fizetni.. De ha érdekel a nyelvtanulás, akkor szerintem az angolt se árt ha megtanulod, mert világnyelv :)
2011. szept. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a tanárral megbeszélheted, hogy adjon különórát, szerintem olcsóbban csinálja, mint egy iskolán kívüli nyelvtanár
2011. szept. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik héten az egyikre járj be, a másik héten a másikra. Beszéld meg a tanárral is, a többiek meg elhozzák a házit. Ennyi. :D
2011. szept. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak az a helyzet, hgoy suliban olaszt és németet tanulok, és olaszból emelten szeretnék érettségizni, bnémetből meg kcisit le vagyok maradva, mert előtte angolra jártam, és egy éves késéssel mentem át. Ezért lett ovlna jó m,indkettő...

Pénzem meg nicsn nyelvtanfolyamra :'(

2011. szept. 4. 19:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ez szívás, nekem két nyelvem meg törim volt emelt, velem is megszenvedtek. XD

Nálunk voltak, akik más suliból jártak át, mert énekből akartak érettségizni, de nálunk olyan nem volt, nálunk meg zeneszakos suli lévén igen. Esetleg ezt próbáld megbeszélni, hogy van-e erre lehetőség, ha több suli is van a közelben hátha valahol nem ütközne az óráiddal.

Javaslom ez esetben a németet csináld máshol, olaszt kevesebb helyen tanítanak.

Ha sehogy sem lehet, akkor vedd fel a németet, aztán később munka mellett ráérsz tanulni olaszt, vagy ha mész egyetemre, ott tuti lesz rá lehetőséged, nem maradsz le semmiről szerintem.

Bár ha olaszból te vagy az egyetlen jelentkező, akkor asszem nem is indíthatják el a csoportot, nálam mindkét nyelven kicsi volt a létszám, emiatt meg akarták szűntetni, de kibumliztuk, hogy bejárunk az alaposokhoz és a két plusz óra meg külön, de szar volt, mert más volt a tanár is, stb. :S

2011. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ, utolsó!

Olaszt is indítanak, németet is, csak ponosan ugyanabban az időben. Olaszból meg muszáj bejárnm, mert abból emelten akarok érettségizni, németből meg csak alapon... :S

2011. szept. 5. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!