Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus egyetem tájépítészeti...

Corvinus egyetem tájépítészeti karára járó hallgatók (kérdés lent)?

Figyelt kérdés

Az érdekelne elsősorban, hogy az alkalmassági vizsgán a tesztfeladatban milyen típusú kérdések vannak és, hogy az elbeszélgetésen miket kérdeznek/ miről kell beszélni???


a válaszokat előre is köszönöm...:)


2011. szept. 4. 12:43
 1/3 anonim válasza:
40%

A tesztben föci, biosz, művészettörténet témakörből voltak a kérdések +egy pár ábra térlátás vizsgálatára( hálózati rajz stb).

A beszélgetésen kapsz egy képet amit 1 percig nézhetsz és memorizálnod kell aztán minél pontosabban leírnod, hogy mi volt rajta, ezen kívvül csak jófejnek kell lenni velük és az se baj ha fogalmad sincs a kérdésekről de próbálj meg értelmesnek tűnni:D

(Nálam pl megpróbálták kideríteni hogy hol lehet a képen látható épület de az istennek se jöttem rá).

2011. szept. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönön :)))
2011. szept. 13. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

is..is, teszt, de abban főleg természettudományos kérdések



Én tájépítész msct végeztem és a kutyának sem kell a diplomám. Most informatikában dolgozom.

2011. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!