Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy ha szakmunkás iskolából...

Hogy ha szakmunkás iskolából át szeretnék iratkozni sima érettségit adó iskolába akkor kell írnom különbözetit vagy osztályzó vizsgát?

Figyelt kérdés
Át szeretnék iratkozni sima érettségit adó iskolába, viszont hallottam olyat, hogy nem folytathatom 11.-től a sulit hanem vissza kell mennem 9.-be. ez igaz? vagy csak átiratkozok és ugyanúgy 11.-be vagyok?
2011. szept. 6. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Iskolafüggő. Ha nem egy nehezebb suliba mész akkor szerintem át vehetnek. A különbözetis dolog meg úgy működik, hogy ha ők tanultak x dolgot amit te nem, vagy ők pl. valamit régebb óta tanulnak (gondolok itt arra, hogy reál tárgyak szakközépben és sima gimiben más évig mennek) akkor abból kell, hisz az ő szintjükön kell lenned.
2011. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem. hát remélem sikerül a dolgot elintézni. köszönöm a választ!
2011. szept. 6. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
meg fogod bánni
2012. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!