Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » KOSSUTH GIMI! milyen esélyekke...

KOSSUTH GIMI! milyen esélyekkel vesznek fel?

Figyelt kérdés

sziasztok.

most nyolcadikos vagyok,szóval előttem a továbbtanulás!

én az erzsébeti Kossuth Kéttannyelvű gimibe szeretnék menni.

tudomásom szerint,oda 4-5ös tanulókat vesznek fel.

én mindigis mindenből kitűnő voltam.. viszont a hetedikes átlagom 3,7. ami nagyon nem 4-5ös.. hetedikben hülye voltam,és csak évvégén jött meg az eszem,mert megijedtem hogy itt az évvége,akkor meg mindenből kaptam az ötösöket.. szoval én simán tudok 5ös lenni!

És idén minden energiámat a tanulásba fogom feccolni,hogy 5ös tanuló legyek,és minden szabadiőmben a felvételire fogok készülni! igy szerintetek felfognak venni?

A tanárok aztmondják hogy IGEN.. eddig énis igy gondoltam,viszont az osztálytársaim lenézően és gunyosan szoktak viszakérdezni hogy TE a Kossuth-ba?! ami kicsit elbizonytalanit. lehet hogy a tanárok csak nem akarnak lelombozni..

egyébként már leadtam a jelentkezést a Kossuth-ba az előkészitőre!


2011. szept. 6. 15:54
 1/10 A kérdező kommentje:

most nekem egyetlen célom a Kossuth Lajos Kéttannyelvű Gimnázium,viszont valamit be kéne jelölni másodiknak is.

Ti mit ajánlanátok?? Erzsébet,Pest környkékről..

2011. szept. 6. 15:56
 2/10 anonim válasza:
3.7es átlaggal nálunk max szakközépbe vesznek fel nemhogy kéttannyelvű gimibe... hidd el mondj le erről hogy te oda fogsz mennni mert úgy sem fognak felvenni
2011. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

elsőtől hatodikig végig kitűnő voltam!

hetedikben nemvolt valami jó a családi háttér és nemigazán tudtam a tanulásra koncentrálni.

van eszem,és tudom is használni,mindigis szorgalmas tanuló voltam,nemértem hogyha nyolcadikban 5ös leszek,és irok egy jó felvételit meg egy jó szóbelit miért vennének fel szakképzőbe?

2011. szept. 6. 16:14
 4/10 anonim válasza:
Persze persze hetedikben szar voltál de nyolcadikban majd nem?kicsilány el vagy te tévedve.....
2011. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed ebbe az esetben,ha tényleg nem rontod el a 8.-at,osztálytársakra meg nem kell figyelni,irigyek..
2011. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Első 2 választ adó vagyok:

Hidd el nem irigy vagyok mert a gimi ahova járok az országos 2. és a térségemben a legjobb gimi.

2011. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem haragszom. csak nem értelek..

hetedikben nem azért voltam roszabb,mert nem voltam képes többre.. családi dolog volt,szüleim válása stb.lelkileg eléggé megviselt.. de ezeket most igazán nem szeretném leirni..

lényeg a lényeg,hogy már minden rendben,és idén ugyanugy mint eddigis kitűnő leszek. mert ha elsőtől hatodikig sikerült,most miért ne menne?!

a kérdésem ugyanis nem az volt,hogy lehetek-e nyolcadikban kitűnő,vagy hogy 80% fölötti lesz-e a felvételim,mert tudom hogy az lesz. a Kérdésem az volt,hogy igy felvennének-e.

2011. szept. 7. 16:22
 8/10 Kalman Roxana válasza:
Szerintem felvennének, ha teszel érte. Mondjuk szerintem a Kossuth régen erősebb volt, mint most, én az utolsók között jelöltem tavaly(mint kitűnő), de ha neked szimpi,szerintem bekerülsz így.
2011. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehogy oda menj!! KÖNYÖRGÖK!! 2 évig szenvedtem a tanárok saját begyöpösödött nézeteivel. Nagyon nem emberbarát suli. Semmi program vagy túra, tábor.. Semmi... Egy kínszenvedés volt odajárni. Arról nem is beszélve, hogy pár tanár enyhén baloldali nézeteket vall.
2012. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!