Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szegedi suliba menjek?...

Melyik szegedi suliba menjek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Erősebb sulikra gondoltam, és többnyire gimnáziumra.

A Ságváritól most már félek, hogy ilyen gazdag gyerekek, kitömött zsebekkel. Mi nem vagyunk egyáltalán gazdagok, nyaralni se járunk... tehát azért szeretném, ha egy jó közösségbe kerülnék, ahol jó a társaság.

Viszont nyelvtanulás céljából kitűnően jó lenne. De persze kinél mit jelent az alapfok. Teljesen kezdő olaszos/franciás (még nem döntöttem nyelv mellett) lennék, de mint mondtam, egy szót se tudok. Ha meg ott lesz egy nagyadag gyerek, aki legalább az idegen nyelv ABC-jét tudja, nos hát akkor... bukta van nekem.


A Radnótira azt mondják, be lehet oda savanyodni. A tanárok se annyira közvetlenek.

Deákot nem ismerem , azért nem szándékozom oda menni.


Közgazdaság nem érdekel.


Tömörkényben pedig "tömegcikké" váltak a " még nem tudom mit csináljak" gyerekek. Akik végül általános/humán szakra jelentkeznek ott.


8-os vagyok most. Jegyeim:

tavaly év végi (2010/2011. tanév) matek, fizika 4-es, több 5-ös. és valami ilyesmi a félévi is, csak szerintem a fizika itt még 5.


2011. szept. 6. 16:52
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én a Radnótiba vagy a Ságváriba szeretnék menni, de úgy hallottam egy ismerősömtől (aki most kezdte a középsulit), hogy a Deákban nagyon jók a tanárok, diákok, légkör. Ő nekem nagyon ajánlotta, de nekem már megvan az elképzelésem. És ahogy mesélt róla, tényleg nagyon jó lehet, úgyhogy szerintem, ha nem szeretnél se a Radnótiba, se a Ságváriba menni, akkor én a Deákot ajánlanám. Szerintem böngészd át a honlapját is, én is ma erre használom a szabadidőmet. Nagyon sok érdekes infókat lehet olvasni! ;)
2011. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!