Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudományegyetem GTK...

Szegedi Tudományegyetem GTK vagy Pesten BGF vagy Corvinus?

Figyelt kérdés
Gazdálkodási és menedzsment szak érdekelne. A dilemmát sokkal inkább a városok okozzák...Pest vagy Szeged...Szegedet imádom, a nap mindig süt, ott a Tisza..Pestet kevésbé szeretem. Tisztában vagyok vele, hogy gazdasági szakok esetében a Corvinus és a BGF jobb, mint Szeged. DE! Nagy hátrányt szenvednék ha mégis Szegeden szereznék diplomát? Sokkal nagyobb előnyt élveznek azok, akik Pesten végeztek? Egy arany középút szerű megoldásom az, hogy Szegeden alapképzés, COrvinuson mester. Vélemények? pro.kontra:)
2011. nov. 3. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:

SZTE

-"A legjobb száz európai intézmény közül tavaly kiváló helyezést ért el az SZTE, mellyel a legjobb közép-európai és hazai felsőoktatási intézménynek minősült. "

-olcsóbb megélhetés

-diákbérlet

-jegyzettámogatás

-ingyen lektorátusi nyelvórák,felkészítés gazdasági nyelvvizsgára

-gyönyörű város,élhetőbb környezet


Sajnos a többiről nem tudok,ezek közül melyiket nyújtja A BCE vagy BGF???

2011. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván egyiket sem...de mégis mindenki BCE-s BGF-es diplomáktól van hasraesve...:P
2011. nov. 4. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!