Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Alig kezdődött el a suli, MÁR...

Alig kezdődött el a suli, MÁR fáhárahadt vagyok! Ti nem vagytok így vele?

Figyelt kérdés
Ja igen, legszívesebben felgyújtanám a sulit tanarastul, aztán hoznék egy széket és MEGTEKINTENÉM ahogy porig ég. Elnézést kérek a tapolcai Bárdos suli rajongói körétől...
2011. szept. 7. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
egY kicsit én is így vagyok vele,de ez az alapkedvemtől is függ.a tanárokkal nincs bajom.de tanulnom kell most sokat,van mire.van egy kedvenc tanárom akit nagyon kedvelek,és vele szeretek beszélgetni.ő a legjobb nekem a tanévbe.az egyik .am azt hittem csak nekem van elegem ennyire.az egész évem fura.
2011. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ó nem csak Neked... Én meg új suliba kerültem, gondolhatod... Olyan elhagyatottnak érzem most magam. :( Örülök hogy írtál, Sissi.
2011. szept. 7. 15:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen éppen hogy csak elkezdődött de már én is fáradok. Az osztálytársaim többsége egy bunkó tajparaszt akik nem tisztelnek semmit se. A tanárok ettől hülyültek meg és most az egész osztályt szívatják mindennel. Holnap már röp dogát is írunk a sok retardált miatt. Ez az ami kell nekem első hétre...
2011. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál. Engem ma az dühített fel, hogy meghallottam, ahogy rólam beszélnek valami baromságot, rájuk néztem és olyan édesen mosolyogtak vissza, hogy legszívesebben... Mindig ezt csinálják... Pedig még azt hittem, kihúzom itt ezt az évet aztán cső... De hogy hogy húzom ki? Még ha nem kéne tanulni xD Meg azt a sok barmot hallgatni egész órán. :D
2011. szept. 7. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
aki nem bírja kibukik hehe
2011. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na azt már nem. :D Akkor már inkább a gyújtogatás. xD
2011. szept. 7. 16:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ne a sulira haragudj, szállj ki belőle, ha neked nem jön be


menj a mcdonaldsba dolgozni

2011. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne érts félre... Nekem nem -csak- EZ a suli nem jön be, hanem A suli.
2011. szept. 7. 16:41
 9/10 anonim ***** válasza:
én is "a" suliról beszéltem
2011. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe az ilyesmi hozzászólásokat -.- :)


amúgy nekem az egész tavalyi évem valahogy így telt... de nyáron kicsit jobb lett, és még tart... remélem fog is egy darabig...;)


szóval szerintem egy ideig még ne válts sulit, először próbálj beilleszkedni... mondjuk beszélgess másokkal is, ne csak oszt társakkal :) vagy ha új helyre költöztél, akkor környékbeliekkel..


sok sikert :)


amúgy nem hiszem, hogy ilyen nemakaroktanulni fajta lennél, szerintem csak ez egy kis kiborulás.. de ha nemtanulok már csak azért sem fajta vagy, akkor tekintsd tárgytalannak és TANULJ :D

2011. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!