Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tehetek, ha beleestem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha beleestem egy hasmenéses hányásos vírusba? Nem vehetek be állandóan póttablettát, az első hányásom tegnap hajnalban kezdődött. éjjel vagy 10* hánytam. Ma 15:00kor vettem be a gyógyszerem, és 19:45kor hánytam, vajon felszívódott?

Figyelt kérdés
ha bevétel után 1-2 órával hányok akkor mit tegyek?
2011. nov. 8. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
he?
2011. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Betegen ne szexelj!
2011. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenképp alternatív fogamzásgátló használata ajánlott...
2011. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem állt szándékomban betegen szexelni,de ha hányok és nem szívódik fel rendesen,az kihat az egészre..és nem szeretnék babát:)
2011. nov. 8. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
szedd, ahogy tudod, és biztos ami biztos, 1 hónapig azért legyen gumi! de ha régóta szeded, akkor nem valsz, h árthat, de hát sokszor volt olyan, hogy vki évek óta szedett tabit, egyszer kihagyta és terhes lett. szal legyen gumi 1 hónapig!
2011. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél babát, akkor egyáltalán ne szexelj!
2011. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!