Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi szükséges a bejutáshoz?

Ixdecske kérdése:

Mi szükséges a bejutáshoz?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy a Sárospataki tanító képző főiskolára milyen érettségik nyelvvizsga vagy egyéb vizsga szükséges, hogy bejussak.? Segítséget előre is köszönöm!!!
2011. szept. 9. 05:53
 1/6 anonim ***** válasza:
www.felvi.hu
2011. szept. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a felvi.hu nem adja meg a kérdéseimre a választ nincs ilyen részletes leírás.
2011. szept. 9. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Akor sajnos nem jól kerested mert minden iskola minden szakára le van írva a követelmény.

Az a hivatalos felvételi oldal...

2011. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nézd meg te is és ha megtalálod a Miskolci Commenius főiskol sárospatakra kihejezett tanító képző iskoláját akkor linkeld be és el ismerem h én vagyok a h*lye h nem találtam meg de legaalább 3 szor megnéztem és az osztályfőnököm és igazgató úr is kereste nekem de nem találták.
2011. szept. 9. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:

3 perc alatt találtam meg:


[link]


alkalmassági vizsga (Alk) és

magyar és

biológia v. matematika v. történelem v. egy idegen nyelv(3) v. szakmai előkészítő tárgy(2)


(1) A levelező munkarendű képzésben a hallgatók tanóráira tömbösítve, legfeljebb kettő hetenként munkanapokon, vagy a heti pihenőnapon kerül sor. Ennek megfelelően az adott szakon a képzés gyakorisága: kéthetente péntek-szombat.


(2) Szakmai előkészítő tárgy: oktatási alapismeretek.


(3) Választható nyelvek: angol, francia, német, olasz, orosz, spanyol.


Tényleg te vagy a hülye. És a kihelyezett LY-nal írandó.

2011. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oki köszi:$ télleg hülye vagyok :D
2011. szept. 9. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!