Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztályfõnököm azt...

Az osztályfõnököm azt állítja, hogy nincs leigazolva két nap hiányzásom, pedig biztos, hogy odaadtam neki az igazolást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

BIZTOSAN odaadtam neki de õ nem találja

és nem is emlékszik rá, hogy volt nekem. Nem erre akarom elpazarolni a szülõi igazolást. Az orvos vissza tudja keresni hogy adott-e igazolást? Egyéb mentõ ötletek?


2011. szept. 16. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szüleid tudják, hogy orvosnál voltál, és erről papírod is van? Mert az biztosan sokat jelentene, ha bemenne valamelyik szülőd. Vagy ha körzeti orvosodnál voltál (tehát ahol be vagy jegyezve, ahová tartozol), akkor ha jól tudom, nála ennek bent kell lenni gépben, h mikor látogattad utoljára.

am kedves egy oszifő lehet, ha még azt is rád fogja, hogy elhagyott vmit...

2011. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pereld be, én azt tenném
2011. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

papíron vagy ellenőrzőbe volt az igazolás?

mert ha papíron akkor szívás

ha ellenőrzőbe akkor meg akkor csak odaadod neki hogy ott van

amúgy nekem volt már olyan hogy RI-be voltam vizsgálaton elfelejtettem igazolást kérni és elmentem háziorvoshoz /=körzetiorvoshoz/ odaadtam a papírt és leigazolta

de amugy ha elmondod az orvosnak biztos odaadja az igazolást

2011. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Amúgy rendes nő én nagyon bírom és ő is engem, csak hát ilyen szétszórt...:\ Anyukám jött velem orvoshoz, szóval tudja. Úgy derült ki, hogy állítólag nincs igazolva a hiányzás, hogy ma nem tudtam suliba menni olyan rosszul lettem és az a szokás, hogy a szülőnek írnia kell egy smst a tanárnak, hogy tudja, hogy hiányzom...és erre az smsra kaptuk a választ, hogy még az előző sincs leigazolva és ha ez sem lesz akkor a 3 szülői igazolásból már csak 1 marad...:S

Harmadik válaszoló: Sajnos papíron kaptam, azóta is átkozom magam, hogy miért nem vittem az ellenőrzőm is. :\\

2011. szept. 16. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

menj visszakérni igazolást kérni az orvosttól

amúgy nálunk úgy képzeld olyan szigorítások vannak, hogy ha papíron van az igazolás /független attól, hogy orvosi vagy szülői/ papíron nem fogadják el, visszadobják, mondván hogy az ellenőrzőbe kell kérni, mert az úgy hivatalos. És ha papíron visszük be akkor ugyanúgy igazolatlan mintha nem is vittünk volna igazolást.

2011. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!