Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS ELTE:Túl sok volt a...

SOS ELTE:Túl sok volt a hiányzásom, ezért meg sem próbáltam vizsgázni, nem teljesítettem a kurzust! Úgy terveztem, hogy következő félévre passzívba váltok és utánna ismét megpróbálom teljesíteni, amit most kellett volna. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek, ha elhagytam a kurzust, utánna ez így működik, vagyis megengedik?

nem indítanak ellenem valami eljárást?

Ja és még valami fontos: a szoctámot erre a félévre vonatkozóan visszakérhetik, amiért egyetlen tantárgyat sem teljesítettem???Légyszi írjatok minnél hamarabb


2010. máj. 28. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

ez érdekelne engem is.

ebben a félévben gyakorlatilag az összes tárgyat (kb 30 kredit) képtelen vagyok teljesíteni, kül okok miatt.

Kváncsi lennék hha köv éven passzívra váltok, akkor van e lehetőségem behozni a lemaradást. De állítólag passzívnál nem vagy diák szval nem vizsgázhatsz az egyetemen, v nemtudom hogy van, kivi lennék énis :)

2010. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én csak a 3.félvre passzíválnék, utánna 4.re mennék, és akkor venném fel a mostani kurzusaimat mégegyszer, az összeset.

Tehát volt már valaki hasonló helyzetben?

Akkor légyszi írjon!

2010. máj. 30. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:

visszamenőleg nem kell visszafizetni pénzt.

újrafelvételi díj van, ami néha eléghúzós és ennyi

2010. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!