Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PPKE-BTK vélemény? Sziasztok,...

PPKE-BTK vélemény? Sziasztok, véleményt szeretnék a piliscsabai btk-ról. Nem Pest ugye, milyen az egyetemi élet, az oktatás? Jobban megéri mintha Pesten tanulnék?

Figyelt kérdés
Pestet ugye mindenki ajánlja,nagy pörgés sok ember,én is így képzelem el egyetemi éveimet.piliscsabai milyen ehhez mérten?
2011. szept. 21. 18:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amúgy, most, hogy már beköltözött Pestre, meg én se járok oda, fikázhatom kicsit. :D


Azt meg kell hagyni, hogy a hely gyönyörű volt! Két óra között nem is bántad, hogy nincs ott egy meki vagy egy pláza; a gyönyörű táj és a csend kárpótolt.


De mire oda kijutottál.


Azt hiszem óránként járt a vonat. Ha elaludtál, lekésted, rohanhattál az Árpád hídra.


Voltak tanárok, akik nem tolerálták a késést, 08:30-kor pl bezárták a termet és aki késett, be se mehetett. Engem sosem zár ki, de ezt nevetségesnek tartottam. Nekünk nem volt autónk, mint azoknak a profoknak.


A tanárok; 1-2 jófej, a többi meg idővel kimutatta a foga fehérjét; emberileg. Szakmailag meg QRVA JÓK. Mivel én lexartam, hogy emberileg milyenek és a szakmai tudásukra figyeltem, csomó mindent magamba szívtam, ami a mai napokban is segít.


Én nem voltam koleszos. Volt egy videó, ahol efy fiú azt mondja, ő pesti, de koleszos lesz, mert nem akar napi egy órát utazni, azon jót mosolyogtunk. Aki koleszbe költözött, az tényleg a világ végéről járt be.

2020. febr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!