Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol vannak nagyon jó kéttannye...

Hol vannak nagyon jó kéttannyelvű gimnáziumok?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném, mert szeretném tanulni a nyelveket (angol, német), normálisan, csak jó gimi kellenne. A kaposvári Munkácsy Mihály G-ról mit tudtok? Esetleg Balatonalmádi? Mert eddig úgy vagyok vele, hogy egyiksem... :S
2011. szept. 24. 11:04
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Pápán a Petőfi Sándor Gimnáziumnak van egy nagyon jó kéttannyelvi része, csak ajánlani tudom.
2011. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
pécsi Leőwey Klára Gimnázium német nemzetiségi tagozata. Ide jártam, és nagyon nehéz, de jó tudást ad (pláne most, hogy leváltották a régi igazgatót és az új szankciókat vezetett be :D)
2011. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Huhh, barátnőm oda aklar felvételizni, de nem erre a tagozatra.:D Még meglátom. :D
2011. szept. 25. 08:49
 4/20 A kérdező kommentje:
Na, most meg rákkatantam a pécsi LKG franciás tagozatára. :DD
2011. szept. 29. 16:14
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Budapest Kölcsey Ferenc Gimnázium

Az ország legjobb francia kéttannyelvűje:)

2011. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagykállóban Korányin nagyon erős a német kétannyelvű.
2011. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

szegeden a tömörkény német kéttannyelvű. de ha érdekel a francia, akkor szegeden a ságvári francia kéttannyelvűje. ha angolt akarsz, akkor meg szegeden a deák kéttannyelvűje. :) csak egy ötlet. látom nem szeged közelében laksz:D

amúgy ezek tényleg nagyon erős, jó gimik.

neked mennyi lett az írásbelid?

2012. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
jövőre felvételizem :-) csak nem ért előre gondolkodni :)
2012. febr. 12. 12:20
 9/20 A kérdező kommentje:
ja, és köszönöm :)
2012. febr. 12. 12:21
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Leövey-t nem ajánlom. Régen jó iskola volt, már nem az, csak a hírnevéből él. A francia szaka nem olyan rossz, de a német pocsék. Eggyik barátnőm járt oda, fél évig bírta és eljött. Azért közösítették ki az osztályban, mert jó tanuló volt. -.- szerintem ez mindent elárul. Amúgy meg a kolesza is egy putri.


Ha nincs nagyon messze neked baja (pestről sok gyors busz indul) én a Magyarországi Németek ÁLtalános Művelődési Központját ajánlom. Gyönyőrű iskola, kifogástalan kolesz, a legtöbb tanár korrekt. A környék leghíresebb iskolája, nagyon sokat ad. A nyelvi előkészítő osztálya pedig nagyon jó. Két érettségit kaphatsz (magyart és németet is) németből simán felsőfokon tudsz majd beszélni. Angolból legalább középfok, kis szorgalommal felső. olvasnivaló: www.mnamk.hu én most fejeztem be az előkészítőt, és most a Harry Pottert olvasom németül, mindent értek :) középfokú tudásra felhoztak, csupán egy tanév alatt.

ha érdekel még valami, írj nyugodtan privit

2012. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!