Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye bármikor kiiratkozhatok...

Ugye bármikor kiiratkozhatok az egyetemről, nem kell hozzá teljesítenem egy félévet sem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor hagyhatod őket ott a rákba, amikor csak akarod.
2011. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, akkor hétfőn már ki is iratkozok :D

Köszi :)

2011. szept. 24. 19:34
 3/9 anonim válasza:

Melyik egyetemre,és milyen szakra jársz? Miért akarsz kiiratkozni?

Később megbánnád..

2011. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem bánom meg, már az is csoda, hogy eddig bírtam. Azért volt felírva a felvételi lapra, hogy ha máshova nem, hát majd ide felvesznek... bár lemaradtam volna erről is...

Jövőre újra megpróbálom ami az első helyen volt, csinálok még egy nyelvvizsgát, meg egy 90 fölötti emelt érettségit, remélem így már bejutok, bár...lehet hogy inkább két emeltet csinálok, mindegy, először a második nyelvvizsga legyen meg :D

2011. szept. 24. 20:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként egy büfészak, elmegy vele három évem, és kapok egy olyan diplomát, amivel kitörölhetem, és mennek az értékes államilag támogatott éveim. :S
2011. szept. 24. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
De mi az a szak??? Engem nagyon érdekel...
2011. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik intézmény ez?
2013. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta? :)
2017. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiiratkoztam még másnap, de már akkor is késő volt mint utólag kiderült, az a félévem elment, előbb kellett volna. Azóta befejeztem egy másik olyan BA szakot ami érdekel, most pedig mesterképzésen vagyok. Éppen hogy maradt annyi félévem, hogy ingyenesen be tudom fejezni :)
2017. nov. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!