Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Balekoktatás. Ki mit hallott...

Balekoktatás. Ki mit hallott róla? Aki volt már ilyenen, leírná, hogyan is zajlik ez az egész?

Figyelt kérdés
ME-GTK
2011. szept. 24. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom valami gólyarendezvény lehet...
2011. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várj keddig, vagy csütörtökig. :D Majd megtudod. :D
2011. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De sztem nem megyek:'D
2011. szept. 25. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban teszed, ha mész.
2011. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar, akkor nem jön. Nagylány/fiú már, el tudja ezt egyedül is dönteni. Van, aki nem bírja az ilyen dolgokat, ezt megértem, de akkor ne sírjon x(legjobb esetben 3) év múlva, hogy neki miért nem lehet szalaga. Ha esetleg mégis meggondolnád magad, akkor a héten még csatlakozhatsz, hiszen 1 hiányzás megengedett. Egyébként sztem jó, és teljesen kibírható, csak ne feltűnősködj, viselkedj normálisan. A gyakori kiabálást kell megszokni, és azt, hogy ne nevess. :)
2011. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Különben jön a vigyorex.
2015. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!