Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb gimnázium...

Melyik a legjobb gimnázium Pécsen, angol továbbtanulással?

Figyelt kérdés
Gondoltam a Babitsra, Leőwey-re, de most az ANK angol kéttannyelvű is felmerült. Mi a véleményetek?
2011. szept. 26. 17:28
 1/2 anonim válasza:

Én a Babitsban vagyok angolos (végzős) és nagyon örülök, hogy anno ezt a sulit választottam. (persze nyilvánvaló, hogy mindenki a saját iskoláját dicséri). Országos versenyeken rendszeresen hozzuk a legjobb eredményeket, OKTV-n is sokszor szép helyezést érünk el. Őszintén szólva ezeken a versenyeken még nem találkotam ank-sal, meg leőweyssel (biztos vannak, lehet, hogy csak én nem láttam őke.... nem akarok senkit szidni). pff tanulmányaimról annyit, hogy tavaly (11.ben) előrehozottan emelt szinten leérettségiztem, mondjuk ez nem lett olyan jó, 89%, júniusban felsőfokú nyelvvizsgát tettem, ez 92%lett +különböző nemzetközi konferenciákra járkálgatok, ahol nagyon jól használom a nyelvet. Kilencedikben majd belerokkantam, annyit kellett tanulnom, mert nem voltam azon a szinten, mint a többiek (ált.iskből hozott tudás), de azt hiszem megérte.

De egyébként az egész suli hangulata jó, meg minden tantárgyból erős. Egyébként pénteken, meg szombaton lesz ilyen tájékoztató 8.osoknak a szivárványban, ott minden sulinál érdeklődhetsz. én szombaton leszek a Babits pultnál, ha gondolod még kérdezhetsz:D

2011. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia, igen szombaton megyek pont és köszönöm a válaszod :)
2011. okt. 5. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!