Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a negyedik év elején...

Ha a negyedik év elején szeretném megcsinálni az angol érettségit, akkor is kell osztályózó vizsgát tennem előtte?

Figyelt kérdés
És mely időszakokban lehet érettségizni, a "szokásoson" kívül? Most vagyok harmadikos, szeretném minnél előbb megcsinálni bizonyos okos miatt, de sajnos az ideiről lemaradtam, meg nem nagyon jött be ez az osztályozó vizsga sem... Valóban könnyű az angol érettségi? Mert ezt mondták.
2009. ápr. 27. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Oktober-novemberben van az oszi erettsegi idoszak. Ha ekkor akarsz erettsegizni, muszaj osztalyozot tenni, hiszen ekkor hivatalosan meg nem ismered a negyedikes anyagot.


A kozepfoku angol valoban nem nagy ordongosseg, megcsinalhato.

2009. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,de negyedikben amúgy is csak kb a félévig tanulunk, utána már nem nagyon veszünk újat... Szerintem kicsit felesleges így. Sőt egyí csomó tantárgyból már harmadikban befejezzük az anyagot, és utána csak ismételünk...
2009. ápr. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!