Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy január elsejétől bevezetik bizonyos iskolákban az iskolarendőröket?

Figyelt kérdés
Szerintetek valóban megteszik, vagy ezek is csak ígéretek? Mit gondoltok erről? Jogosnak és hasznosnak tartjátok, vagy túlzásnak vélitek?
2011. szept. 27. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok érdekes koncepció volt már ebben az országban, de nem igen lesz ezekből semmi
2011. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz ebből semmi. Mert ami jónak ígérkezik ami ritka idehaza abból sosem lesz semmi. Én ezt nagyon jó ötletnek tartom, még ha nem is rendőr hanem biztonsági őr mert ugye a legtöbb iskolában a tanári ügyelet főleg a szünetekben az édes kevés. Én ezt jó dolognak tartom mert ebbe a világba nagyon gyakoriak az iskolán belüli erőszakoskodások és még sorolhatnám.
2011. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azokban az iskolákban ahol napi szintű a verekedés meg rosszak a gyerekek simán elfér 1-2 ilyen, de mint előttem is írták úgyse lesz belőle semmi.
2011. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk jó lenne, múlt kedden v szerdán bilincsben vittek ki a rendőrök egy srácot, mert ellopott pénztárcát, telefont meg ki tudja, mit, aztán eltévedt szerencsére az egyetemen, azért tudták elkapni, meg régebben is lopkodtak, szóval hasznos lenne:)
2011. szept. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy ezeket a dolgokat le fogják akkor rendezni iskolán kívül, amiért majd még felelősségre sem tudják őket vonni, ha csak a sértett nem tesz feljelentést:) Ami pedig bizony elég ritka. Azért meg ekkora herce-hurca, hogy a diákok ne dohányozzanak... hát ...
2011. szept. 28. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a dohányzásról van szó. Azt a tanár is elintézi, hanem a rosszabb iskolákban ahol naponta több verekedés van a gyerek drogozik iszik (iskolában..) mert van sajnos ilyen is. Na oda egy konkrét rendőr simán elférne.
2011. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!