Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek így a...

Szerintetek felvesznek így a Jedlik Ányos Informatikai és Gépipari Szakközépiskolába Győrbe?

Figyelt kérdés

Nos.. 7.-ben volt egy 2-esem és kettő 3-asom. (fizika 2-es) (német, kémia), többi 4-es.

8.-ban nagyon jó leszek. És a felvételit is jól megírom.


Kérlek írjatok róla minél több infót, nagyon komolyan gondolnám. Köszönöm!


2011. szept. 29. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

attól függ melyik szakra, meg attól is hogy tényleg jó leszel 8. ban nameg a felvételi


szerintem az jó hamár van egy elképzelésed és ez alapján tanulj hogy ha tanulok mehetek ha nem nem.


de erre majd térjünk vissza 2012 ben :D hajrá

2011. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
38%
Oda minden csicska bekerül :D
2011. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magyar-Német kéttannyelvű gépészeti szakmacsoport
2011. okt. 16. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm van ott, ha sok tárgyból jó vagy és a felvételit is jól megfogod írni akkor 90% hogy befogsz kerülni.
2011. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is Jedlikes vagyok és angol-gépész osztályba járok, szerintem nagyon húzz bele, mert a gépészekhez kell a legtöbb pont. Megtalálod a jedlik.eu-n a pontszámítást, nekünk 110 pont volt a maximum kb 94 ponttal vették fel az utolsó srácot. És nem igaz hogy minden csicska bekerül mert egy ismerősöm 35. volt az ideiglenes listán és nem vették fel. Sok sikert, szerintem nagyon jó suliba készülsz :)
2011. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Adnál egy e-mailt?
2011. okt. 16. 14:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és német-gépész csoportba ha 97 pontom lesz felvesznek?
2011. okt. 16. 14:24
 8/8 anonim válasza:
Végül felvettek ?:D
2013. okt. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!