Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az elte btk-n mi a szakdolgoza...

Az elte btk-n mi a szakdolgozat beadasi hatarido az elso felevben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint hogy az őszi félévet érted az első félév alatt (gondolom, mert csak nem azt, hogy első félévedben már szakdolgozatot akarsz írni...)?

Szoktak róla levelet küldeni (a TTKn legalábbis biztosan), meg a honlapon is fenn kell lennie (a TTKson fenn volt), de a TO-ra is be lehet menni megkérdezni.

2011. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi az a ttk? Csak a sok ev alatt nem hallottam rola:) Etr-en szoktam nezni, de ott nincs. TO-ra fogok bemenni, csak kisbabam van es most hosszu sorok vannak az index leadas miatt. Koszi a valaszt.
2011. szept. 30. 13:23
 3/4 A kérdező kommentje:
(Ja, bocs, gondolom tetmeszettudomanyi kar akar lenni, nem esett le egybol, mert ugye a btk-rol kerdeztem, azt hittem azon belul valami.)
2011. szept. 30. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
A TO-n biztos meg tudják mondani
2017. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!