Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Főiskola tanító...

Nyíregyházi Főiskola tanító szakáról mi a véleményetek? Debreceni tanítóképzőről?

Figyelt kérdés
Milyen nehéz pl. az alkalmassági? Mennyire kemény a matek és az ének?
2011. okt. 1. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Debreceni egyetemen jobb a tanítóképző! Nyíregyházi főiskola minden szakáról csak rosszat hallottam!
2011. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Akinek nem jó hangja van az nem megy át az alkalmasságin! Általában az éneken szoktak elcsúszni, mert a többin sok mindenki átmegy!
2011. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
A Debreceni 1000x jobb, a Nyíregyházi Főiskoláról én is csak rossz dolgokat hallottam, az a fősuli nem ér egy kalap sz**t se! :)
2011. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Debrecenben is főiskolán oktatják.

Igazából tanító szakon nincs különösebb különbség a szakmai felkészültségben a két iskola között. Nyíregyházán színvonalas gyakorlóiskolákban, tapasztalt szakvezetők irányítják a hallgatók óráit, a főiskolán neves szakemberek oktatnak(a szakmai ismertető elérhető az iskola honlapján). A hallgatók részt vesznek országos szakmai versenyeken, ahol pl. a tavalyi évben 2x is ők vitték el az első helyezést, ill. benne voltak az élmezőnyben.

Az alkalmassági mindenhol ugyanaz. Matematika nincs az alkalmasságin. Énekből nem követelnek többet mint egy gimnáziumban tanuló 18 évesnek tudnia kell.


Felesleges felmagasztalni Debrecent ebben a tekintetben, mert nem az egyetemen oktatják, tehát köze sincs a dologhoz! A Nyíregyházi Főiskola egyébként sokkal jobban felszerelt technikai eszközökkel pl: a könyvtár és a számítógép terem, interaktív táblák, tanítós szaktantermek. . .

Egyébként meg utána kell nézni az iskolák weboldalán és nem vakon írni a vakvilágba rálátás nélkül.

2012. ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!