Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A waldorfi iskolában mennyibe...

A waldorfi iskolában mennyibe kerül a havi képzés, ha van 3 gyermekem? És nem állok túl jól anyagilag? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 21:21
 1/9 anonim válasza:
39%
Az árat sajnos nem tudom, de ha a gyerekeid nem kezelhetetlen debilek, akkor én hanyagolnám a dolgot...
2011. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
54%
Szerintem a waldorf egy nagyon tuti iskola, én magam már 10. évemet töltöm waldorfban és rengeteg olyan dolgot tanulok az életről és sok más dologról, amit egy általános iskola nem ad meg. A tandíjról: Van egy ajánlott havi díj, ami iskolánként változhat nálunk ez most 21 ezer forint. Több gyerekkel (indoklással) lehet kedvezményt kérni.
2011. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
2. mondj már valami olyat, amit az ember a VALÓDI életben nem tanul meg és ehhez ilyen iskola kell...
2011. okt. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
66%
Például a "valódi" életben sokan buknak meg és roppannak össze. Vannak olyan kutatások, hogy a waldorf iskolát végzettek között a statisztikai adatoknál lényegesen kevesebb az alkoholisták, depressziósok, és egyéb függőségekkel bíró személyek száma. Ezen gondolkodj el.
2011. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Mert egy névtelen senkinek el is hiszem ám :)
2011. okt. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
92%
Azzal, hogy névtelen senkinek nevezel, azzal magadat is senkinek nevezed. Ennyi erővel, a kérdező, az enyémet hagyja figyelmen kívül mert butaság, a tied miért lenne igaz? Igazándiból úgy gondolom neked nincsen személyes tapasztalatod a waldorf oktatásról, csak hallottál róla dolgokat, így meg leszel róla győződve, hogy oda csak debilek járnak stb. Én meg úgy is azt fogom gondolni és állítani, hogy egy jó suli nem a "butáknak" van találták ki.
2011. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Én is Waldorfba jártam és nekem is tetszett. Igaz, ebben az évben már - most 9.-es vagyok - nem oda járok, de nem bánom, hogy ott voltam általánosban. Szerintem általánosban megéri, mondjuk attól függ, melyik Waldorf iskoláról van szó, de gimnáziumban csak az igazán jó waldorf iskolákba érdemes menni. Nekem sok hiányosságom van az általánosból,de fontos, hogy egy percig sem bántam, hogy oda jártam!
2011. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Bocsánat, kissé OFF, de ezt muszáj megjegyeznem. :)


„Vannak olyan kutatások, hogy a waldorf iskolát végzettek között a statisztikai adatoknál lényegesen kevesebb az alkoholisták, depressziósok, és egyéb függőségekkel bíró személyek száma.”


Vannak olyan kutatások is, melyek szerint a drogosok a kimagasló intelligenciájú gyerekekből lesznek. Ezek a „brit tudósok” nagyon sok mindent kikutatnak. :)

2011. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha több gyereked jár oda, kevesebb a tandíj. Nálunk kicsit drágább most mint az előttem szólónál, de 2 gyerekkel már 5-10 ezerrel olcsóbb.

De megéri! :)

2012. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!