Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tanul (t) a LIA Iskoláb...

Valaki tanul (t) a LIA Iskolában? Vélemények? Érdemes odamenni?

Figyelt kérdés

Engem a budapesti intézmény érdekelne. Tandíj/beiratkozási díj mennyi? Milyen az oktatás?

Aki odajár(t), kérem írja meg, milyen szakra és a szakról a véleményt.


Köszi!


2010. júl. 2. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, mit mond aki odajár, mert nekem nem szimpi a bemutatkozás alapján...
2010. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom, h az efeb egy sz*r a vélemények alapjáén, pont most hallottam róla, pedig már jelentkeztem is neten, de nem fogok beiratkozni így, a hallottak alapján...
2010. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Hát most lehet nem fognak írni, ezért leírom én mit csináltam:

Iwiwen keress rá, akik oda jártak, írd be az összetett keresőbe h LIA. ÉN ezt tettem Efebbel, és így kaptam róla véleményt. Írtam pár embernek, h látom h odajár, és megkérdeztem a véleményét. :D

Más lehetőség nincs, mivel nem ismerek olyat,m aki oda járt.

2010. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen véleményeket kaptál akiket megkerestél? : ))
2010. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát kaptam vegyesen, írtak rosszakat is, volt aki elégedett volt vele. De végül másiknál döntöttem, arról több jót hallottam, (bár itt is volt 1 rossz vélemény). Am a 2 között nincs nagy különbség már, amik közül választottam.
2010. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!