Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közgazdasági-marketing alapism...

Közgazdasági-marketing alapismeretek tárgyból szeretnék emelt szinten érettségizni jövőre. Milyen könyvből tanuljak rá? Jelenleg a Marketing alapok c. könyvet vettem át vizsgára készülve.

Figyelt kérdés

Ha valakinek vannak tapasztalatai ilyen téren, kérem írja meg, hogy miből tanult, gyakorolt.


Jelenleg főiskolára járok FSZ. képzésre. (gazdasági képzés, és közg.-t tanultam középiskolában is, csak nem sikerült az érettségim úgy, ahogy szerettem volna.)

Szeretnék felvételizni alapképzésre majd és kellene pont. Ezért érettségiznék újra. (csak államilag támogatott jöhet szóba, nem állok úgy anyagilag és a családom sem)


2011. okt. 7. 17:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!