Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kérlek SEGÍTS, ötletek?

Kérlek SEGÍTS, ötletek?

Figyelt kérdés

Unokatesómnak kell segítenem. A helyzet a következő, hogy átiratkozott egy szakközépből egy szakiskolába,mert a szülei úgy vélték,hátha úgy könnyebb lesz. 1hónapja van az új iskolában,ahol nincs is gond, most 9.-es, újra kell járnia, most csak ötösei vannak, DE 30ból 25cigán az osztályban, azt hittük nem lesz gond,mi nem vagyunk fasiszták. De az öt magyar el akar menni, egyszerűen kikészültek...mindennap sírva jönnek haza, 1hónapig el se merték mondani, terrorizálják őket,de nem gyengén. A tanároknak,igazgatónak hiába szólunk, ők láthatóan félnek a szülőktől, rendőrség nem tesz semmit,amíg vér nem folyik. Tudnátok ajánlani a nyugatihoz viszonylag közel-max fél óra átszállással- szakiskolákat? Esti is jöhet, ha nem kell érte sokat fizetni. Az még jobb,ha valakinek van saját tapasztalta,és valószínűsíthető,hogy most októberben is átvennék,mert ilyenkor már nem szokás, vagy esetleg tudja biztosan,hogy az iskola 90%-a nem kisebbségi. Elsősorban kereskedelmi okj érdekelne minket,de már ott tartunk,hogy bármi csak menjen máshová. Egyébként lányról van szó. 16 éves, 2 hét múlva 17, ezt találtam:


Felnőttoktatás


Az, aki nappali rendszerű iskolai oktatásban nem tud, vagy nem akar részt venni, attól a tanévtől kezdve, amelyben a 16. életévét betölti, a munkahelyi, családi vagy más irányú elfoglaltságához, a meglévő ismereteihez és életkorához igazodó iskolai oktatásban (a továbbiakban: felnőttoktatás) kezdheti meg, illetve folytathatja tanulmányait.


Csak nem tudom ezért fizetni kell e vagy sem. Ha minden kötél szakad, elmegy esti érettségire, szerintem azt is megtudná csinálni,ha nagyon akarná.


Kérlek segítsetek! Nagyon kétségbe vagyunk esve, múlt héten 15iskolát hívtam fel,de senki se venné át.:( És sokan behívtak csak úgy, hogy majd ott megbeszéljük,aztán semmi,ráadásul, nem is budapestiek vagyunk, de a közelben nincs semmi használható.


2011. okt. 8. 14:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!