Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyugat-magyarországi Egyetem...

Nyugat-magyarországi Egyetem Szombathely?

Figyelt kérdés
Vélemények róla? Tetszik ez az egyetem, jó az oktatás? Művészeti-, Nevelés- és Sporttudományi Kar: művészet, képi ábrázolás, azon belül festészetre mennék. Esetleg az egyetemről tudtok képet linkelni? Amit találtam olyan pici, hogy nem látszik.
2011. okt. 8. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én oda járok, bár más karra, más szakra. A 3 épületrészből 1 az, ami nagyon jó állapotban van, a másik 2 olyan gimis lelakott szint... a könyvtár az, ami még elég jó szerencsére. Viszont az MNSK-sok szerintem pont a legrégebbi részben vannak, én frászt kapok attól a helytől, olyan, mint egy kórház.

A tanárok többnyire nálunk normálisak, de ezt szakja válogatja, nem nagyon szokott gond lenni. Viszont ezt a sulit nagyon érintette a "válság", egyre több olyan tanár tanít, akinek nem is az a képesítése, az oktatás a minőségitől fényévekre van, emiatt nem ajánlom. Én csak a közelsége miatt jöttem ide, de amúgy nem nagy eresztés. Kollégistának lenni borzasztó (kipróbáltam), a kolik teljesen lelakottak, 40 éve hozzájuk nem nyúltak szinte. Az általat választott szak pedig, hidd el, jószándékból mondom, de büfészak, szerintem keress valami értelmesebbet. :)

2011. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm.. hát az nem túl jó :S nyugi tudom mit csinálok. De ha lesz nyíltnap majd megnézem az egyetemet, milyen állapotban van, bár amit írtál kissé kiábrándító. :S
2011. okt. 9. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!