Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11. -es leszek szeptemberben....

11. -es leszek szeptemberben. Korai az, hogy nézegetem az továbbtanulási lehetőségeket? Nyugat-magyarországi egyetem közgadazdaságtumányi karára a pénzügyi és számvitel alapszakra szeretnék majd jelentkezni.

Figyelt kérdés
Szerintem nem korai, mivel a suliban lesz emelt szintű érettségire oktatás. kettő tantárgyból jelentkeztem, így hetente 2-szer fél 6-ra fogok hazaérni, reggel viszont 5-35-kor indulok. szerintem nem baj, hogy szem előtt tartom a célt!!!!!!
2011. júl. 19. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szerinted jó ez így, akkor nem mindegy, mi mit mondunk? Egyébként miért lenne korai? Most kell faktot választani.
2011. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tényleg nem korai! :) Habár még addig mire érettségizel lehet változik az elképzelésed! Ki tudja mi lesz 2 év múlva! Lehet más irányba szeretnél elhelyezkedni, de az is lehet, hogy haladsz a terved irányába!

Én a nyelvvizsgára állnék rá minél hamarabb! Vagy arra amik ezen a szakon követelmények! :)

2011. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyiban korai, hogy addig még az érettségi rendszerében sok minden változhat. Annyit tanácsolok, hogy mindenképp szerezz legalább egy nyelvvizsgát, de inkább kettőt, középfokút, vagy egy felsőt, ez mindig jól fog jönni.
2011. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy a magad érdekében ne menj a NyME-re ! Szombathelyi vagyok, a helyi fiatalok messziről elkerülik, aki valamire akarja vinni, rangosabb egyetemre nyújtja be a jelentkezését vagy végső esetben jelöli csak meg. A leírtak alapján szorgalmasnak tűnsz, ne egy ilyen béna helyre gyere, komolyan mondom !
2011. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem korai. Én is 11.-es leszek, és már nyaggattak minket a tanárok hogy mik akarunk lenni, döntsük el, nézzük meg milyen egyetemen tanítják, hogy van a pontszámítás, stb.
2011. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem korai, én már tizedik végén el kezdtem gondolkozni, s szerintem így a változásokat is jobban lehet követni.


Az említett egyetem tényleg nem a legrangosabb, de ha megnézem, hogy én sem arra mentem a saját szakomon, s milyen jól tettem, akkor tégy úgy, ahogy a szíved és eszed együtt diktálja.


Nézelődj, olvasgass, menj el a nyílt napokra (ha tudsz), kérdezz, ha valami homályos, úgy fogsz tudni jól dönteni!

2011. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sopronba szeretnék menni, mivel a kar ezen szakmán a helyszínnek Sopron van megadva. Azért gondoltam erre az egyetemre, mivel ez van a legközelebb, ahol van ilyen szak. Én is Vas megyében élek szóval azért még ez sincs olyan közel. Tudom, hogy számos egyetem van, amely talán jobb is ennél, de nehezen tudnám megoldani, így viszont a unokatestvéremnek van az egyetem közelében lakása.
2011. júl. 20. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!