Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly rosszabb volt az...

Tavaly rosszabb volt az átlagom, mégis többet elengedtek a költségtérítés összegéből. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Az anyagi körülmények nem változtak semmit. Első félévben 4,3 volt az átlagom, 2. félévben pedig 4,52. Tavaly 15e Ft-ot,idén pedig 10e Ft-ot engedtek el. Hogy működik ez?:S
2011. okt. 8. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig van egy keret, és van akik beadják.

Lehet előző félévben kevesebb, és egyben rosszabb eredményű ember adta be. Most több adta be és mindnek jobb eredménye volt nálad.


Nekem pont fordítva volt:

Előző félévben szakátlag felett 29 századdal a tanulmányi eredményem, kaptam 6800 ft-ot.

Ebben a félévben szakátlag felet 21 századdal a tanulmányi eredményem, és kapok 10560 ft-ot.

2011. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szakátlagot hol lehet megtekinteni?
2011. okt. 9. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez iskolánként változó... Nálunk pl a szeportálon, de hogy a te sulidban hol azt én nem tudhatom.
2011. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!