Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emberi erőforrások BGF. Mit...

Emberi erőforrások BGF. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek és nagyon megtetszett ez a szak,pszichológiára akartam menni eredetileg de félek hogy nem tudnék vele elhelyezkedni és azt írták hogy ez közel áll hozzá. Ráadásul azt olvastam hogy jól ellehet vele helyezkedni. Mit gondoltok? Előre is köszönöm! :)
2011. okt. 9. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
elte-pszichológiával jobban járnál
2011. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát nem mondanám, hogy közel áll... ez egy gazdasági képzés. Mindenképpen kell hozzá reál beállítottság is.
2011. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ég és föld a kettő. az eem közgazdász diplomát ad...többnyire nagyobb cégeknél lehet vele elhelyezkedni és szerintem elég unalmas...a pszichológiával ellentétben :)

pl. pszichológiához kell a biológia, emberi erőforráshoz nem,

a pszichológusok kutatásainak az eredményei kellhetnek, talán ennyi a közös bennük

2011. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!