Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van hogy nem tudok mindent...

Van hogy nem tudok mindent leírni egy cetlibe amit szeretnék. Amit kéne. Úgy érzem nem elég rá az idő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
rosszak lesznek ajegyeim ha ez lesz.ti is voltatok már iylen helyzetben?
2011. okt. 10. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Cetli? Milyen cetli?
2011. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Röpdolgozatról beszélsz, vagy milyen cetli? :s

Ha igen, akkor próbálj meg összeszedettebben, frappánsabban, lényegre törőbben fogalmazni. Ne szó szerint írj valami megtanult szöveget, hanem a saját szavaiddal, a lényeget foglald össze.

Ne magolj, hanem gondolkodva tanulj, és ne körmölj, mint egy gép, hanem a kérdést válaszold meg célirányosan.

Ha félreértettem a kérdést, akkor bocsi.

2011. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem voltam még ilyen helyzetben, mivel nem cetlikre írt szövegekre adják a jegyet mifelénk.
2011. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs.akkor röpdolgozat.igen.eltaláltad.dehát mindenki így mondja nem?nálunk biztos.
2011. okt. 10. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk senki nem mondta így... De semmi gond, megtanultuk ezt is. :)

A lényeget már kifejtettem: röviden, lényegre törően, a saját szavaiddal, értelmesen átgondolva, nem pedig gépszerűen magolva. Így nem lehet gond. :)

2011. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18:30-köszönöm a válaszodat:)örülök hogy írtál:)
2011. okt. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!