Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte btk-sok leginkább melyik...

Elte btk-sok leginkább melyik kollégiumot ajánlanák?

Figyelt kérdés

Btk-s leszek Eltén, mellette járok BME-re is majd, milyen jó kis elitebb kolit ajánlanátok ami közel van mindkettőhöz?

Leginkább olyat ahol több lány van, nem szeretem a fiúsabb kolikat.


2011. okt. 14. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az Ajtósi Dürer soron lévő koli jó lehet. Ugyan kell utazni, de nem veszélyesen sokat, az eltén egy trolival, a bme-n egy trolival+villamossal ott vagy.

Ha közelebbi kell, akkor viszont a 11. kerületi kolikban gondolkozz. Itt elitebbet nem tudok, a Griff és a KCSSK vannak közel, amik teljesen általános kolik.

Illetve ha kiemelkedően jó eredményeid vannak, akkor jelentkezz az Eötvös kollégiumba. Oda nehéz bejutni, engem nem is vettek fel, pedig egész szép kis pakk oklevelet küldtem nekik, viszont az tényleg elit kollégium és könnyen eljutsz onnan mindkét egyetemre.

2011. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az az Eötvös koli csak 9000 ft havonta. Biztos elit hely az ennyi pénzért? :P
2011. okt. 14. 17:32
 3/3 anonim válasza:
Biztosan az :) Nagyon kevesen kerülnek be, hiszen szakkollégium, kiemelkedően tehetségesnek kell lenni hozzá (komolyan). Amúgy mindegyik eltés koli 9000 Ft. Novembertől lesz a KCSSK-nak egy felújított épülete, az lesz kb 16.000 Ft körül.
2011. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!