Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Reumatológus szeretnék lenni....

Reumatológus szeretnék lenni. Szerintetek melyik suli lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az orvosi egyetem
2011. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de melyik a legjobb?

és melyik a legfontosabb tantárgy?

2011. okt. 14. 12:32
 3/11 anonim ***** válasza:

SOTE

biológia, fizika, kémia

2011. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb mint a többi. Mindegyik ugyanolyan jó. SOTE, SZTE, DE, PTE.
2011. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

és akkor még annyi h mi legyen a 2 választott érettségim?

fizika biosz kémia közül.

illetve, hogy emelt mennyire lenne fontos?

2011. okt. 14. 12:46
 6/11 anonim ***** válasza:
A biosz kötelező, emellé választhatsz fizikát/kémiát,amelyik jobban megy,azt ajánlom.A két kötelező tárgy közül legalább az egyik érettségidnek emeltnek kell lennie.
2011. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem fontos, hanem KÖTELEZŐ. 2013-tól ráadásul kettő.
2011. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

Nem kötelező egy emelt sem (tervezik/tervezték hogy kötelező lesz, de még nem vezették be), de legalább egy emelt nélkül nem lesz elég pontod. Én inkább a kémiát ajánlom, mert ami fizikát oktatkan az egyetemen az azért eléggé más mint a gimis anyag, és meg lehet tanulni anélkül is, hogy komolyabban tanultad volna a gimi alatt. A kémia meg hasonló, mint amit emeltre meg kell tanulni, csak bővebb, részletesebb, de nulla kémia tudással (értem ez alatt azt a szerencsétlenkedést, amit átlag gimiben művelnek a 2 év kémiaoktatás alatt) elég nehéz megtanulni. Nálunk is akik fizikából érettségiztek, azok eléggé megszenvedtek a kémiával, míg a fizikából szerintem nem lehet olyan sokat profitálni, mindenképpen nehéz lesz, és eléggé más az anyag, mint ami érettségire kell.

Kb. mindegy melyik egyetemet választod, nehéz mindenhol, vannak tárgyak amik egyik egyetemen nehezebbek, más tárgya meg a másikon.

2011. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A felv.,hu szerint kötelező egy emelt,legalábbis a SOTE-n és Szegeden,a többit nem néztem meg.


[link]

2011. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

ma 13:18


Legalább ne írnál hülyeséget ha már egyszer nem vagy képben....

2011. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!