Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy vallásos gimiben mennyi a...

Egy vallásos gimiben mennyi a valószínűsége annak, hogy tesiórán tornadresszben kell tornázni?

Figyelt kérdés
Részemről nagyon kényelmetlen lenne, jobb lenne inkább gatya és póló. De egy katolikus iskolában, ahol pl a szoknya hosszát is megszabják, mennyi a valószínűsége a tornadressznek?
2011. okt. 26. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
MI? Én utoljára általános iskola 2. osztályában viseltem tipikus tornadresszt, teljesen jó a fehér póló és fekete nadrág. És egyébként is elég valószínűtlen, hogy ebbe beleszólnak, max annyit határoznak meg, hogy mennyire legyen hosszú az a felső, ami szerintem érthető is.
2011. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sirály *-*
2011. okt. 26. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Ez iskola függő inkább. Ha a házirendbe ezt nem írják akkor nem kell. Barátnőm vallásos gimibe jár most 11. es és csak a házirendben szerepelt az hogy dresszt kell hordaniuk tesin, de még az igazgató sem kéri. Én eddig csak 1 olyan gimiről tudok ahol kötelező az is valami tesitagozatos cucc, és mivel már sehol nem lehet kapni így az iskola csináltatja egy céggel.
2011. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

ebbe az országba kb 2 olyan gimi van ahol kell a tornadressz, azok is inkább lány iskolák, vagyis régen azok voltak. Általános iskolában még több olyan van ahol kell, de már ott is nagyon ritka eset az ilyen. Maximum a tesi tagozatos sulikba kérik.

De nem értem mi bajod vele, szerintem nagyon kényelmes egy ruhadarab, nem akadályoz a mozgásban. Én a mai napig hordok gimiben, persze veszek rá pólót nadrágot, de van hogy csak nadrágot veszek rá ha jó idő van. 17/L

2011. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!