Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Szombathely legjobb...

Melyik Szombathely legjobb általános iskolája illetve óvodája?

Figyelt kérdés

Szeretnénk Szombathelyre költözni és a lányom jövőre kezdené az első osztályt. Nem ismerem a várost közoktatás terén, ezért kénék segítséget. A fiam ovis, és a suli közelében szeretnék neki is jó óvodát keresni.

Gondolkodtam osztrák iskolán, óvodán is, de nem tudom, hogy ennek mi a "menete". Aki tud, kérem segítsen.


2011. okt. 30. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az osztrák sulikat elég kevés embernél hallom, hogy beválna. Általános suliban elég sok van amelyik nem túl jó és esély sincs arra, hogy valamilyen normális középiskolában kerüljön be. Körülbelül az alábbiak jók: Bolyai (talán ez a legerősebb), Neumann, Paragvári. Óvodát szerintem úgy érdemes választani ami a lakóhelyhez közel van, nem tudom a város mely részére költöznétek.
2011. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Oladra szeretnénk költözni.
2011. nov. 2. 06:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Bercsényi iskolában most van beiratkozás. Szerintem jó iskola, vannak olyan dolgok amik nem tesznek jó benyomást..de egyébként jó iskola, talán egy kicsit kemény de nem vészes.
2012. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!