Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki segitene? A Jelky...

Valaki segitene? A Jelky András Ruhaipari és Művészeti Szakközépiskoláról szeretnék többet megtudni.

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok nagyon jók, és sok lehetőség van, főleg a művészeti ágakon (pl. divatbemutatók) :)
2012. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó iskola!! Én ide járok és semmi panaszom nem lehet rá! Már jártam jó pár iskolába, de ilyen tanárokkal még nem találkoztam. Lehet megkaptam az iskola legjobbjait, de bármikor, bármennyit beáldoznak a szabadidejükből, hogy segítsenek. Bárkit megkérhetsz, korrepetálni fog.

Van különbség technikum és művészeti osztály között. Én úgy érzem a technikumra nem fordítanak akkora odafigyelést, mint a művészetisekre. Ebben az évben indult egy új szak is, lakástextilesek.

Magát az iskolaközösséget -diákok- nem ismerem, mindenki egyéniség stílus szerint csapatokba rendeződnek. Sok fura gyerek van.

Teljesen más mint a többi középiskola. Itt teret adnak a személyiségednek a saját stílusodnak. Van egy karmája az tuti.

Nem tudom mit fogok csinálni, ha itt végzek. Jelky nélkül elég silány lesz.


Év közben is átveszik a diákokat, én is decemberbe léptem át. Akkora batár nagy rajztudás nem szükséges.

2012. júl. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
szeretnél többet megtudni? talán kezdd a nevével...
2012. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Navégre válasza:

Sziasztok! Keresem ezeket a könyveket:


Benkő Istvánné- Deákfalvi Sarolta: Nőiruha-készítő szakrajz. 1-2.


Feketéné Hajdú Erzsébet: Női szabó szakrajz 1-2.


Megvenném valamelyiket, szerontetetk melyik a jobb?

más varrásispari könyvek is érdekelnek

Itt érsz el: 70/329 3406


köszi!

2018. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!