Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kilencedikes vagyok egy...

Kilencedikes vagyok egy ötéves gimnáziumban. Átmehetek egy négyéves gimibe, vagy jövőre újra kell kezdenem a 9. osztályt?

Figyelt kérdés

Remélem érhető a kérdés...

Elnézést ha hülyeséget kérdeztem, de barátnőm azt mondta, hogy nem fognak felvenni, mert a 9.et újra kell járni.

Jelenleg nyelvi előkészítő évem van a mostani suliban.


2011. nov. 3. 15:21
 1/8 anonim válasza:
Sajnos újra kellene járnod a 9.-et! Mert amilyen oktatást kapsz az most nem rendes 9.-es tananyag, ha jól tudom 12 óra angolod van 1 héten. 2 vagy 3 matek, magyar, és egy kis művtöri?:) kb.. mert nekem így volt.:) Ezzel nem mennél sokra 10. osztályban. :)
2011. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kilencediket újra kell járnod, hiszen te most 0. évfolyamon szinte csak nyelvet tanulsz. Az ottani suliban viszont már veszik azt az anyagot, amit a te sulidban csak jövőre kezdetek el.
2011. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben mindig a fogadóiskola dönt, konkrétan az igazgató. Ott kell érdeklődj, hogy milyen feltételekkel vennének át.

Mivel nulladikos vagy, jóformán a közelében nem vagy a tényleges kilencedikes tananyagnak, ezért igen valószínű, hogy újra kellene járnod a kilencediket a másik gimiben. Mindenesetre a fogadó iskolában érdeklődj, mert a tantervek mindenhol változóak.

2011. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:( Már másodszorra vagyok 9.es..és utálom. De itt biztos nem maradok...
2011. nov. 3. 15:31
 5/8 anonim válasza:
Másodjára vagy 9.-es? vagyis 0.os? vagy megbuktál rendes 9.be és nulladikra mentél? nem értem :) vagy 0.-ban buktál meg? :)
2011. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, megbuktam, 0-at járom kétszer.

És mielőtt megkérdezi valaki, azért nem mentem másik suliba, mert nem vettek fel pótvizsga után sehová. Pedig egész nyáron tanultam.

2011. nov. 3. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
én azt javaslom hogy még most a következő hónapokban válts iskolát,hozd be a pótlást,és nem vesztesz több évet
2011. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz? Nekem is ilyen problémáim vannak...
2011. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!