Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kéttan Balatonalmádi. Mi a...

Kéttan Balatonalmádi. Mi a véleményetek róla? Nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy oda szeretnék menni, de ha nagyonnagyonnagyon nehéz, akkor inkább hanyagolnám. 3-5ös tanuó vagyok... Nemsokára itt a felvételi meg minden, és nemtudom hogy mit kezdhetnék magammal.

(Veszprém és környéke) 14L


2011. nov. 9. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a 3-5 azt jelenti, hogy általánosban tesin kívül bármiből is hármas voltál, akkor felejtsd el. A DLSB az ország egyik legkeményebb gimije, már bekerülni se könnyű de a bentmaradás az igazi szívás. Én oda jártam, de nyugodt szívvel ajánlani csak olyanoknak tudnám, akik vagy tényleg kiemelkedő tanulók, vagy totális mazochisták.
2011. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem. hát a matek -fizika-nyelvtan lett 3 év végén. a többi 4-5.

de miért olyan nehéz bennmaradni? vizsgák vannak év közben vagy hogy van ez ott? :O :D

2011. nov. 9. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Vizsgák csak angolból, valamint civilizációból vannak. Viszont a biológia, a matematika, a civilizáció és az egyetemes történelem oktatása angolul folyik.

De nem is a vizsgákkal szokott a baj lenni, hanem szimplán olyan nehéz a suli, hogy nem egy bonyolult dolog év végén megbukni. Nehezek a dolgozatok, iszonyatosan nagy az anyag. Én most orvosira járok, de a gimi még innen visszanézve is nehéz.

2011. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!