Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most jöttem ebbe a suliba, de...

Most jöttem ebbe a suliba, de utálom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy most jöttem el szeptemberbe egy nagyon jó hírű, elit stb. 6 osztályos gimibe. Tényleg nem egóbol, de a régi sulimba mindenkivel jóba voltam az osztályomba és a felsőbb évfolyamokba járokkal is. A lényeg, hogy az új sulimba kb. mindenki le se sz*r a "legjobb" barátőm az osztályból mindig bunkózik vele, nekem meg el kell tűrnöm különben megsértődik. Ma lett elegem baromira, mert órán egyszerűen elült mellőlem. Kb. bőgést visszafojtva ültem végig. Szóval most megmondtam apámnak, hogy mi a helyzet és, hogy szeretnék vissza menni a régi sulimba, az odajáró igazi legjobb barátnőm azt mondta nagyon örülne neki. Apám azt mondta, hogy innen csak jobb suliba megyek, meg, hogy tanulja, meg biztos csak azért akarok, mert itt vannak a barátaim, ami igaz is, de 8. után elmehetnék egy jó suliba. Aztán elmondtam apámnak, hogy le se sz*rnak így szószerint, mire mérges lett és üvöltözni kezdett én meg most is sírok. Tudom, hogy jártam előkészitőre, ami drága volt, meg, hogy mennyit készültem amúgyis és menni intézkedés folyt akörül, hogy ide felvegyenek, de nem érzem jól magam. Mit tegyek? Gyűlölöm a sulimat és annyira szívesen visszajönnék ide.

13/L


2011. nov. 10. 18:36
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a sok hibáért, de gyorsan írtam:S:)
2011. nov. 10. 18:38
 2/4 A kérdező kommentje:
* ja és tudni kell, hogy anyukámnak még nem említettem, de ő tudom, hogy baromira kiakadna, mert nem is szereti a barátnőmet, aki idejár. Tehát anyám még apámnál is szigorúbb és tudom, hogy nagyon ki fog akadni, ha el mondom neki:(
2011. nov. 10. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehéz, nem is tudom mit mondanék a szüleid helyében.

Pontosan amiatt, mert egyátalán nem könnyű visszamenni az előző suliban, és valahol be kellene vallani a kudarcot nekik is..

2011. nov. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is most hatosztályos gimnáziumba járok, habár én 8.-os vagyok. Szerintem borzasztó megalázó lenne, ha visszamennél az előző sulidba, mivel onnan ELJÖTTÉL, nyilván egy erősebb gimibe.. és most oda visszamenni... borzasztóan égő lenne.. Mondjuk gondolj bele, hogy azok a tanárok akik a régi sulidban voltak mit mondanának.:

' Na ezért megérte neki elmenni.' --> ' Csak nem olyan okos.' stb...

Én is tavaly december fele lettem nagyon rosszba az akkori legjobb barátnőmmel, ma már nem is beszélünk.. Rengeteg sírtam emiatt.. És mégis kihuztam egészen mostanáig. Most pedig sulikat nézegetek.:) Elmegyek innen jó messzire, egy uj élet reményében.! :)

Szüleidet pedig megértem... Az előkészítők és egyéb költségek.. azon voltak hogy neked ez összejöjjön.. Erre te meg most vissza akarsz menni, ahonnan jöttél...

2011. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!