Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az ilyen fajta mulatságok...

Az ilyen fajta mulatságok kimaradtak eddig az életemből és most jöttem rá h nagyon jó lett volna anno. Suliba osztállyal csináltatok ti ilyet? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem le és a szalagavatónkon mi nem adtunk elő semmit az osztállyal. Szerettünk volna 4en de senki más nem akart benne lenni egy közös táncba mert ők nem égetik magukat. Általánosba minden évben farsangkor lehetett volna előadni táncokat, poénos jeleneteket stb. De azzal az osztállyal is csak 8.ba adtunk elő egy Mónika showt (celebeknek öltöztünk és őket parodizáltuk ki :D )

Most youtubeon nézem mások szalagavatón előadott táncát és nekem az ilyen úgy hiányzik :( Mindig szerettem volna ilyenbe bent lenni az osztállyal de senki soha nem akarta :( Jövőre megyek fősulira. Ott mikor szoktak ilyeneet előadni a diákok ? mert láttam olyan videókat is ahol egyetemisták adnak elő vicces táncokat.


2010. okt. 14. 00:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy percig ne sajnáld, hogy ez kimaradt. tudom jól néz ki meg nagyon kedves közösségformáló dolognak tűnik, olyannak ami összekovácsolja az emberkéket, de nem az. Nekünk szerencsénk volt a gimiben mert elég toleráns, alkalmazkodó banda voltunk így nem estünk egymás torkának. de volt olyan osztály, ahol mire lement a pártválasztás (nem tudom nálatok van-e, de nálunk ezen is ilyen osztályprodukciót kell előadni) addigra tanárok elmondás aszerint nem lehetett órát tartani, mert ah feltett a tanár egy kérdést és valaki válaszolt a többi mint valami vadállat esett neki hogy mekkora baromságot mondott. Szóval nem akkora buli ez. rengeteg meló van vele. Bizonyos létszám felett képtelenség, hogy midnenki elégedett legyen stb stb.

Szóval én és azt hiszem a banda legnagyobb része nyűgként emlékszik vissza az egészre.

19/L

2010. okt. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!