Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Második diploma akkor sincs...

Második diploma akkor sincs ingyen, ha az elsőt költségtérítésen szereztem? Mi van akkor, ha nem írom be jelentkezésnél, hogy van már egy diplomám?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal mindenki számára az állam összesen 12 félévet fizet, függetlenül, hogy volt e költségtérítésesen...


Azt, hogy ki mennyi állami félévet használt fel, ha jól tudom, központilag van ellenőrizve.


Szóval ez nem biztos, de én így tudom.

2011. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A második diplomádat természetesen végezheted államilag támogatott képzésen, ha az elsőt költségtérítésesen végezted.

A jelentkezésnél egyébként valszeg semmi, beiratkozás után viszont biztosan kiderülne.

2011. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokat segíettetek, köszönöm!
2011. nov. 11. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!