Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis egyetemen orvosnak...

Semmelweis egyetemen orvosnak és apolónőn kívül minek lehet tanulni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 10:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Az Egészségügyi Közszolgálati Karon milyen szakok vannak???
2011. nov. 11. 10:59
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval érdekel az egészségügy, de olyan foglalkozást nem szeretnék ahol emberekkel kell foglalkoznom, mármint ápolni őket, meg ilyenek. Érdekel az egészségügy felépítése, működése. Egyészségügyi szervező szak érdekelne (health care manager) de ott nagyon-nagyon sok a matek, és a fizika. Én meg abból középsuliban is gyenge voltam :SS
2011. nov. 11. 11:14
 3/7 bánomisén ***** válasza:
A Semmelweisen gyógyszerész kar is van.
2011. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvos, fogorvos, gyógyszerész biztosan van. www.felvi.hu itt minden fent van!
2011. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de pont ezért kérdeztem meg, mert felvi.hun alig van info a SE egyetemről. Ki van írva az egészségügyi menedzser, és az ápolás bsc...
2011. nov. 11. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Orvos, fogorvos, gyógyszerész, egészségügyi szervező, mentőtiszt, ápoló, gyógytornász, védőnő, szülésznő, népeg. ellenőr, dietetikus, orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus, humánkineziológia, rekreáció és egészségfejlesztés, sportszervező, testnevelő-edző. Ezeket lehet.


Ámen.

2011. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2011. nov. 11. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!