Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van, ha nem megyek el az...

Mi van, ha nem megyek el az előrehozott szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Tavaly, 11. év végén tettem le az osztályozót németből,és mentem írásbeli érettségire, rosszul sikerült, így nem mentem el a szóbelire. Idén ősszel újra próbálkoztam, most se lett valami fényes. Megtehetem, hogy nem megyek el újra? Egy tanár azt mondta nekem, hogy a harmadik ilyen "szóbelire nem elmenés" után fizetni kell a következő érettségi letételéért. (Sajnos nekem már van egy infós próbálkozásom is, az is csak négyes lett volna, így nem hagytam inkább). Pontosan akkor hogy is van ez?
2011. nov. 10. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első javító érettségi ingyenes, vagyis ha most nem mész el, akkor év végén a német érettségidért fizetned kell. Ha viszont ezt most megcsinálod, akkor az lesz a végső eredményed. Szóval elég kérdéses dolog ez, de neked kell eldöntened.
2011. nov. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!