Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest Vörösmarty Mihály...

Budapest Vörösmarty Mihály Gimnáziumba 4,34-es átlaggal felvennének? Dráma szakra

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 21:59
 1/3 anonim válasza:
ha nemi identitásod megfelelő..
2011. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb megjelölnöd egy erősebb iskolát, ugyanis elég rossz híre van a gimnáziumnak, gyenge szintű és ha értelmes vagy nem ajánlom. Vagyis a kérdésre választ adva felvennének, csak nem éri meg.
2011. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

utolsonak nincs igaza,jo suli!

szerintem egybekent drámán nem felteletlenül az átlagodat fogják nézni(persze fontos,de de nem rossz neked az az átlag) hanem ugy tudom,hogy sok ilyen vizsga meg drámás felvételi van(asszem alkalmasságinak hivják) es az fontos.meg hogy mennyire vagy szimpatikus :D

2013. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!