Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Új iskolába kerültem szeptemberbe. Először mindenki tökre aranyos,kedves és jófej volt velem..aztán egy Betti nevű osztálytársam..elég ellenséges lett velem..először nem zavart..aztán egyre jobban..,de hagytam a dolgot..

Egy Klaudia nevű osztálytársammal volt szeptember vége felé egy kisebb vitánk..ami miatt sokan megutáltak az osztályban..ezaz utálat kb.1hétig tarott..aztán ment minden rendeseb..Betti kezdett egyre jobban megutálni..és Klaudiát kezdte ellenemfordítani..aztán van egy másik Klaudia az osztályba őt is..és Attilát is aki szintén utál mostmár.

Olyanokat hazudik a Betti a hátam mögött,hogy hullarészegen leszoptam egy fiút..meg,hogy hazudozok össze-vissza mindenkinek..,meghogy én mindenkivel lefekszek..stb.

Őszi szünetben összejöttem Betti egyik közeli barátjával..Armandnak hívják.

Azóta még többet hazudozik rólam..egyszerűen elegem van,mert ezt az Armand elhiszi neki..és nem nekem hisz..

és ő is mindenkinek terjeszti ezeket a hülyeségeket..://

rettenetesen fáj..ez.mit tegyek?:(


2011. nov. 16. 16:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!